biz.

Biz ...

Toplumun her kurum ve kuruluşuna GÜVEN’i yaşatmayı bir tutku haline getirmiş bir şirketiz.

SDR endüstriyel soğutma, yola çıktığı ilk günden bu yana girişimciliği ve cesareti ile üretimde ve çözümde varolana bağlılığı reddetmiş, yenilikçiliği amaç edinmiş, ortak amaçlarla yaşayan insanların inşaasıdır. SDR ürettiği her şeyi, ülkemizin üreten bireyleri olma gururunu yaşayarak ve bunu kalitesinin özü haline getirerek tüketiciye ulaştırır ki zaten bizce bu gurur kaliteyi muhtemel kılar.

SDR müşterisinden çalışanına, toplumun her kurum ve kuruluşuna GÜVEN’i yaşatmayı bir tutku haline getirmiş, kuruluşundan bu yana ilk bu değeri gözetmiştir.. Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla, ürettiği ve üreteceği herşeyde bu bilinçle hareket etmenin toplumsal bir gereklilik olduğunu kurumsal olarak her kademede benimsemiştir.

Ticari varlığını sürdürürken gerek üretim esnasında gerek rekabet ortamından satış sonrası hizmete kadar ticaretin her aşamasında etik değerlerden kopmadan, varlığının sadece bu şekilde anlamlı olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

sdr-servis-bakım_01

Kısacası ...

SDR ideallerin ürünü iken bu güzel değerlerle;

Yarına bir katkı sağlamak için kurulmuş, küçük bir aileden daha büyük bir aile oluşturmuş bir firma olarak yola devam etmektedir...

Doğaya değer veren bir yaklaşım.

Her alanda SDR hizmeti...

Yüksek başarıyı hedefleyen SDR KALİTESİ

Müşterilerimize sunulan bu yüksek kalite bir tesadüf değil; bu amacımızın bir sonucudur.

SDR, müşterilerine gereksinimleri doğrultusunda, doğru ürün ve hizmeti doğru zaman ve fiyatla sunarak onlarla uzun vadeli iş ilişkileri kurma amacını benimsemektedir.

SDR, iş ahlakının vazgeçilmez bir parçası olarak nitelendirdiği kaliteyi, çalışmanın tüm aşamalarında, sürekli olarak sunmayı hedeflemektedir.

04b

Etnik bilgi ve donanımla İMALAT

Kaliteye olan bağlılığımız üretim süreçlerinde de yer almaktadır.

Bir tohumun meyveye dönüşmesine kadar geçen gayretli süreç üretim işleyişimizde de en güzel şekilde betimlemektedir.

Çeşitli sektörlerde kullanılan ürünlerimizin tasarım ve üretim deneyimleriyle, ihtiyaçlarınız bize ulaştığı andan itibaren, SDR olarak onları karşılamak için gerekli tüm teknolojileri büyük bir titizlikle uygulamaktayız.

sdr imalat _01

Yüksek başarıyı hedefleyen UYGULAMA

Teknik bilgi ve tecrübe sahibi

SDR, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel sunduğu her projeyi, teknik bilgi ve tecrübe sahibi çalışanları ile birlikte yürütmektedir.

Projenin başlangıcındaki fikir ve tasarımdan işletmeye almaya kadar tüm aşamalarda, projenizi başarıya ulaştıracak uzmanlığı sizlere sunulmaktadır.

sdr-uygulama-_01

Yüksek başarıyı hedefleyen ELEKTRİK OTOMASYON

En karmaşık süreçleri gerçekleştirebilecek sistemler sunarız.

SDR, en karmaşık süreçleri gerçekleştirebilecek ve sizlere sunduğu ürünlerin mükemmel çalışmasını sağlayacak sistemler sunmak için yenilikçi ve gelişmiş cihazlar kullanmaktadır. Şirketimiz her projeye uygun, kullanışlı ve uzun vadeli çözümler sunar.

Bu bağlamda, sisteminizin doğru ve kararlı çalışmasından izlenebilirliğine, sorun algılayabilmesinden enerji verimliliğine kadar işletme sürecinin her yönünü kapsayan size özel iş çözümleri tasarlamaktadır.

sdr-elektrik-otomasyon

Müşteri memnuniyetini amaçlayan SERVİS ve BAKIM

Doğru bakım ve servis hizmetlerinin yatırımlarınızı korumada anahtar görevi gördüğünü biliyoruz.

SDR bu konudaki hizmet anlayışını, sizlerin kaygı ve hassasiyetine cevap verecek şekilde biçimlendirmiştir.

İster periyodik bakım ister arıza servisi olsun, ekibimiz üstün teknik ve teknolojik altyapısıyla, ürününüze özgü çözüm sağlayarak kalitemizi ve memnuniyetinizi devam ettirmek için çalışmaktadır.

sdr-servis-bakım_01

İletişime Geçin +90 212 320 13 30

Tüm bilgi ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.